• Dil Seçimi
  • Era
  • Bizimle İletişime Geçin
  • Telefon: 444 93 72
  • Bizi Takip Edin

GELECEK SENİN
ELİNDE!

Gayrimenkul Sektörünü Dünya Devi ERA ile Keşfet!

Sınırları
Tanımayanlar İçin!

1906'dan beri hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz

45 yılı aşkı süredir dünyanın farklı noktalarında binlerce gayrimenkul profesyoneliyle çalışan ERA Gayrimenkul Türkiye, global marka kimliğini yerel uzmanlığıyla birleştiriyor.

ERA çatısı altında Türkiye’de ilk kez uygulanan Akıllı Franchise Sitemi, global ve yerel ticari portföy destek sistemi, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketinin bir parçası olma ayrıcalığını yaşayabilir, bu çatı altında kazanmaya ve başarmaya başlayabilirsiniz.

113

Yıllık Deneyim

52

Ülke

3.600

Ofis

90.000

Danışman

Başarı Bizim DNA'MIZDA VAR

ERA'li olduğunuzda başarı kaçınılmazdır!

Yarım Asırlık Deneyim

Sıradışı Deneyimli Bir Ekip

Güçlü İşbirlikleri

Eğitim ve Rehberlik

Teknoloji

Liderlik Deneyimi

ONLAR KAZANDI, ŞİMDİ SIRA SENDE!

Franchise'larımızın size ilham olacak başarı öykülerini dinleyin

Kendinizi Başarısı Kanıtlanmış ERA Gayrimenkul Franchise Sistemine Emanet Edin!

ERA Franchise sistemimiz; ileri teknoloji platformlarımız, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimlerimiz, etkin pazarlama hizmetlerimiz ve 45 yıllık global marka bilinirliğimiz ile siz müşterilerimize gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanlarıyla çalışmanız için oluşturulmuştur. ERA Gayrimenkul Türkiye, Kasım 2018’de başladı. ERA Gayrimenkul Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın Dünya’daki ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır.

ERA Gayrimenkul Türkiye olarak, ulusal ve uluslararası ofis ağımızla gayrimenkul sektöründe, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.

Franchise Başvuru Formu

Hazırsanız, sizi de yıldızlar klubünde ki yerinize alalım. Birlikte müthiş işler başaracağız.

Franchise Başvurusu