Ahmet Kurt

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

ERA Gold / Gayrimenkul Danışmanı

Başarılarım
Eğitimlerim
Hakkımda

İLK’lerin ve En’lerin
en iyisi olma yolunda
Kendine ilke edinmiş bir takımın
Parçası olan Ahmet KURT ;

13 OCAK 1979 TARİHİNDE İZMİR KARŞIYAKADA DOĞDUM İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ İZMİR BÜYÜKÇİĞLİ ÇAMLIK İLKOKULU VE İZMİR BÜYÜKÇİĞLİ LİSESİ ORTA KISMINDA LİSE ÖĞRENİMİMİ İZMİR KARŞIYAKA LİSESİNDE TAMAMLADIM.

1997 YILINDA ÜNİVERSİTE SINAVINI KAZANARAK ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV. GELİBOLU PİRİ REİS M.Y.O TURİZM VE OTELCİLİK BÖLÜMÜNÜNDE ÖĞRENİM GÖRDÜM. 

2016 YILINDA BİR DÜNYA MARKASI OLAN ERA REAL ESTATE GAYRİMENKUL MARKASI ALTINDA GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI VE GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE YATIRIM UZMANLIĞI KONUSUNDA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEK İÇİN ERA DİA GAYRİMENKUL İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM .  

VE HALA HAZIRDA ERA GOLD MAVİŞEHİR GAYRİMENKUL DE DEVAM ETMEKTEYİM. 
BUGÜNE KADAR GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI VE YATIRIM UZMANLIĞI KONULARINDA DANIŞANLARIMA ÇOK DAHA SAĞLIKLI HİZMET VEREBİLMEK ADINA ERA AKADEMİ VE DİĞER KAMU VE ÖZEL KURULUŞLARDA BU KONU ÜZERİNDE BİR ÇOK EĞİTİM ALDIM .

HALA HAZIRDA KİŞİSEL GİLİŞİM VE UZMANLIK ÇALIŞMALARI KONUSUNDA SONLANMAYAN BİR EĞİTİM SÜRECİYLE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI VE YATIRIM UZMANLIĞI KONUSUNDA HER GEÇEN GÜN KAT VE KAT DEĞER KATARAK ÇOK DAHA İYİ BİR NOKTADA YER ALMA DÜŞÜNCESİYLE TÜM EĞİTİM SÜREÇLERİNE YAKİNEN TAKİP EDİP KATILMAKTAYIM .

HER ZAMAN DAHA FAYDALI OLABİLMEK VE DOĞRU NOKTALARDA BULUŞMAK ÜZERE.

AHMET KURT 

Uzmanlık Bölgesi - Uzmanlık Konusu

Bostanlı, Mavişehir, Atakent, Yalı, Villakent,

KONUT

Danışmanı Ara
Ofisler
Danışmanlar
Portföyler
Projeler
Franchising
Danışman Ol
Seminerler
Hakkımızda
İletişim
MyEra