Hakkımızda

ERA Franchise sistemimiz; ileri teknoloji platformlarımız, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimlerimiz, etkin pazarlama hizmetlerimiz ve 45 yıllık global marka bilinirliğimiz ile siz müşterilerimize gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanlarıyla çalışmanız için oluşturulmuştur. ERA Gayrimenkul Türkiye, Kasım 2018’de başladı. ERA Gayrimenkul Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın Dünya’daki ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır.

ERA Gayrimenkul Türkiye olarak, ulusal ve uluslararası ofis ağımızla gayrimenkul sektöründe, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Dünyada 45 yılı aşan uluslararası ERA Gayrimenkul Türkiye deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek ve tüm müşterilerimizi memnun etmektir..

Misyonumuz

ERA Gayrimenkul Türkiye olarak, global franchise sistemimiz ve verdiğimiz teknoloji ve pazarlama hizmetleri ile sektörde ihtiyacı duyulan daha profesyonel ve eğitimli Gayrimenkul Danışmanlarının yetişmesini sağlamak, gayrimenkul sektörüne deneyimli ve uzman Gayrimenkul Danışmanları kazandırmaktır.

EKİBİMİZ

Gökhan Taş - Yönetim Kurulu Başkanı

gokhan.tas@eragayrimenkul.com.tr

Franchise Satış

Turgay Tutar - Franchise Satış Direktörü

turgay.tutar@eragayrimenkul.com.tr +90 (533) 281 33 50

Bahadır Kurt - Franchise Satış Yöneticisi

bahadir.kurt@eragayrimenkul.com.tr +90 (533) 223 84 53

Aysun Tüzün Demirkaya - Franchise Geliştirme Destek Yöneticisi

aysun.tuzun@eragayrimenkul.com.tr

Eğitim

Cenker Erdamar - Eğitim Direktörü

cenker.erdamar@eragayrimenkul.com.tr

Teknoloji ve Organizasyon

Halil Duman - Teknoloji ve Organizasyon Yöneticisi

halil.duman@eragayrimenkul.com.tr

Melih Çelikbilek - Grafik Tasarım Uzmanı

melih.celikbilek@eragayrimenkul.com.tr

Derya Öztürk - Grafik Tasarım Uzmanı

derya.ozturk@eragayrimenkul.com.tr

Finans ve İdari İşler

Yalçın Alikoç - Muhasebe Yöneticisi

yalcin.alikoc@eragayrimenkul.com.tr

Ofisler
Danışmanlar
Portföyler
Projeler
Franchising
Danışman Ol
Seminerler
Hakkımızda
İletişim
MyEra